Naujienos

Pasaulinė ligonių diena

2022-02-11

Popiežius Jonas Paulius II 1992 metais vasario 11-tąją paskelbė Pasauline ligonių diena. Įprasta, kad šią dieną dvasininkai skiria maldas sergantiems, įvairios paramos organizacijos lanko hosptalizuotus žmones gydymo įstaigose. 
Deja, dėl nepalankios epidemiologinės situacijos šalyje turime laikytis saugos priemonių. Tad negalime vykdyti įprastų iniciatyvų, paskatinti  lankyti hospitalizuotus artimuosius. 
Tačiau Klaipėdos universitetinės ligoninės kapelionas Vladas Gedgaudas kartu su medikais, kurie kasdien teikia profesionalią pagalbą pacientams, malda bei  šviesiomis mintimis palaiko visus sergančius ir kenčiančius.
 „Jūs, medikai, visada esate šalia sergančių, kartais vienišų, kenčiančių žmonių ir kiekvieną dieną stengiatės jiems padėti. Ligoniams esate viltis“, - minint ligonių dieną, kalbėjo ligoninės kapelionas V. Gedgaudas.
Įvairiomis ligomis sergantiems žmonėms linkime sveikatos, stiprybės ir ryžto įveikti užklupusias negandas, o juos supantiems artimiesiems – vilties, kantrybės ir tikėjimo.  Visiems stiprios sveikatos ir santarvės.


Dėkojame ligoninės personalui, visiems geros valios žmonėms už jų dalinamą pagalbą, dėmesį, rūpestį, šilumą, laiką ir atjautą ligoniams, o ligoniams dėkojame už pasitikėjimą mūsų ligoninės medikais.

Atgal