Naujienos

Pakeista darbo organizavimo tvarka

2022-05-03

Lietuvoje atšaukus ekstremaliąją situaciją dėl COVID-19, Klaipėdos universitetinė ligoninė grįžta prie ikipandeminio darbo organizavimo, bet ir toliau užtikrinant infekcijų kontrolę ir viruso plitimo prevenciją.

Klaipėdos universitetinėje ligoninėje hospitalizuojamiems pacientams nebereikia turėti neigiamo COVID-19 PGR tyrimo atsakymo. Dėl šios infekcijos bus tiriami tik ūminių kvėpavimo takų infekcijų simptomų turintys pacientai bei didžiausios rizikos pacientai, kuriems tyrimą paskirs gydytojas.

Darbuotojams, pacientams ir lankytojams ligoninėje privaloma dėvėti medicininę kaukę arba respiratorių.
Pacientus aplankyti galima visomis savaitės dienomis nuo 17 val. iki 19 val. Lydėti ir lankyti vienu metu gali tik vienas asmuo iki 15 min., ne dažniau kaip tris kartus per savaitę.

Skyriuose, kur gydomi COVID-19 liga (koronaviruso infekcija) sergantys pacientai, pacientai lankomi gydančio gydytojo, suderinus su skyriaus vedėju, leidimu:

• tik labai sunkios ir terminalinės būklės pacientai;
• kiekvieną savaitės dieną nuo 11 val. iki 12 val., nuo 17 val. iki 18 val.;
• pacientai lankomi iki 10 min., ne dažniau kaip du kartus per savaitę;
• lankyti vienu metu gali tik vienas asmuo.

Gimdyvės artimajam, norinčiam dalyvauti gimdyme, nebereikia turėti neigiamo COVID-19 PGR tyrimo atsakymo. Dalyvaujantis asmuo privalo dėvėti nosį ir veidą dengiančią vienkartinę medicininę kaukę.

 

Atgal