Naujienos

Medicinos darbuotojų dienos proga – sveikinimai ir įvertinimai

2022-04-28

Jau tapo tradicija, kad balandžio 27-ąją Lietuvoje minima Medicinos darbuotojų diena. 
„Ši diena tradicinė, tačiau kaip niekada anksčiau norisi palinkėti vienybės, susitelkimo, saugumo ir ramybės jausmo šiuo permainų laikotarpiu. Pastaruosius metus išgyvenome intensyvią kovą su pandemija, tapusia mūsų kasdienybės dalimi. Šiandien, susiduriant su nauju – reformų iššūkiu, tikiu, kad Jūsų ryžtas, profesionalumas, gebėjimai, sukauptos žinios ir asmeninės savybės padės drąsiai žengti į naują realybę, nepaisant sunkumų ir kliūčių. Džiaugiuosi Jūsų pasiekimais, kūrybiniu indėliu garsinant ligoninės vardą ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų. Viską sukūrėme drauge. Dėkoju kiekvienam už ypatingą laiką, siekius dirbant kartu bei pasiektus rezultatus. Ačiū už Jūsų prasmingą darbą, už tai, kad negailėdami savęs kasdien esate su sergančiais žmonėmis, pacientais ir padedate jiems įveikti sveikatos problemas.  Linkiu Jums stiprios sveikatos, optimizmo ir sėkmės įgyvendinant savo siekius ir svajones“, - ligoninės darbuotojus sveikino vyriausiasis gydytojas prof. habil.dr. Vinsas Janušonis ir eilei darbuotojų įteikė padėkos, garbės raštus. Taip pat kai kuriems darbuotojams įteiktos ir Klaipėdos miesto mero padėkos raštai Medicinos darbuotojų dienos proga už gerą ir sąžiningą darbą Lietuvos žmonių sveikatos labui.

Nuotr. Darbuotojai, gavę vyriausiojo gydytojo garbės raštus. 

„Medicinos darbuotojų diena suteikia galimybę padėkoti savo profesijos mokytojams, kolegėms, sau už įveiktus iššūkius ir pasiektas profesines aukštumas, pajusti profesinį pripažinimą. Ši diena svarbi profesine prasme ir patvirtinimu, kad tikrai esi savo vietoje ir atlieki tą darbą, kurį sugebi atlikti geriau. Ši diena trumpam atkreipia visuomenės dėmesį į mediko profesiją, jos būtinumą, reikšmę. Labai malonu, kad įvertino kasdienį darbą, pilną iššūkių, džiaugsmo, kuomet padedi ligoniui“, - mintimis dalijosi vidaus ligų diagnostikos skyriaus vidaus ligų gydytoja Roma Belozarienė. Medikei antrino ir  Reanimacijos ir intensyviosios terapijos skyriaus infekcinių ligų sektoriaus vyresnioji anestezijos ir intensyvios terapijos slaugytoja Judita Bagdonienė: „Malonu, kad prisimena ir įvertina. O labiausiai įkvepia ir motyvuoja darbui paciento vilties kupinas žvilgsnis ir veidą papuošusi šypsena.“

Nuotr. darbuotojai, gavę Klaipėdos miesto mero padėkas. 


 „Mediko profesija – tai daugiau nei profesija, tai – gyvenimo būdas iš pašaukimo.  Supratau, kad galiu realizuoti save, turėdamas galimybę padėti kitiems žmonėms. Džiugina ne tik dideli laimėjimai ir pasiekimai, bet kasdienis darbas, atliekamas su didžiuliu atsidavimu. Nieko nėra nuostabiau, kai sėkmingai atlikta operacija suteikia žmogui šansą grįžti  į visavertį gyvenimą. Sunku apsakyti žodžiais tą jausmą, kai pavyksta žmogų išplėšti iš gniaužtų“, - mintimis dalijosi Sąnarių implantacijos skyriaus vedėjas gydytojas traumatologas Tadas Stančikas. 
Vidaus ligų diagnostikos skyriaus vedėjas dr. Sigitas Stonkus pasakojo, kad būtent Klaipėdos universitetinėje ligoninėje prasidėjo jo profesinis kelias ir čia jis  susiformavo kaip gydytojas. „Mediko profesija – tai įpareigojimas. Įpareigojimas pačiam rodyti pavyzdį, turėti optimistinį požiūrį į gyvenimą, padėti kitiems. Nuostabu, kad dažnos įdomios, nestandartinės situacijos verčia nuolat tobulėti. Labiausiai kasdienybėje žavi darbas su skyriaus personalu (gydytojais, slaugytojomis, slaugytojų padėjėjomis ir kt.) Visapusiškas vienas kito supratimas leidžia nepasiduoti rutinai ir skatina nuolat tobulėti. Pacientų pasitikėjimas KUL skatina kuo geriau atlikti skirtas užduotis. Per 25-erius darbo metus neteko nė karto nusivilti savo pasirinkimu būti medicinos darbuotoju“, - kalbėjo medikas. 

 

Atgal