Naujienos

Ligoninėje lankėsi Telšių vyskupas J.E. Algirdas Jurevičius

2021-12-22

Prieš didžiąsias metų šventes Klaipėdos universitetinėje ligoninėje lankėsi Telšių vyskupas Jo Ekselencija Algirdas Jurevičius. Vizito metu vyskupas pabrėžė ypatingą medikų pašaukimą, jų svarbą žmogaus gyvenime. Taip pat svečias pašventino ligoninės prakartėlę bei dalijosi įkvepiančiomis mintimis, linkėdamas ligoninės bendruomenei džiaugsmo, sveikatos ir vilties metų. 
„Tai, ką darote kasdien – neapsakomai prasminga. Stovite priešakinėse eilėse kovoje su koronavirusu ir kitomis ligomis. Dėkoju už Jūsų darbą dėl žmonių sveikatos, už Jūsų atsidavimą siekiant išgelbėti jų gyvybes.
Noriu Jums įkvėpti vilties, džiaugsmo. Kad tai atsvertų visus sunkumus, kuriuos patiriate savo kasdieniame darbe tarnaudami žmonių sveikatai. Nešdami laimę kitiems, patys būkite sveiki ir laimingi. Nepamirškite, Viešpats su Jumis net sunkiausiose situacijose. Lai nauji metai būna vilties, džiaugsmo, sveikatos metai“, - kalbėjo J.E. A. Jurevičius.
Garbingą  svečią ir ligoninės darbuotojus artėjančių švenčių proga pasveikino ligoninės vyriausiasis gydytojas prof. habil. dr. Vinsas Janušonis. „Džiaugiamės ir esame dėkingi, kad mūsų ligoninę aplankė gerbiamas Telšių vyskupas J.E. A. Jurevičius. Artėjančių švenčių proga kiekvienam iš mūsų linkiu, kad mumyse būtų gerumo ir sėkmingai pasitiktume bei įveiktume ateinančius metus. Tikėjimo mūsų darbuose, tikėjimo vienas kitu“, - darbuotojams linkėjo ligoninės vadovas. 
Prieš Šv. Kalėdas į ligoninę tradiciškai atkeliavo Betliejaus taikos ugnis. Ligoninės darbuotojai  nuo atnešto Betliejaus taikos ugnies žibinto užsidegė savo žvakeles ir, saugodami šviesos liepsneles, grįžo į ligoninės korpusus, skyrius, palatas bei savo namus.

Atgal