Naujienos

Išrinkti gražiausiai šventiškai pasipuošę ligoninės skyriai

2022-01-06

Šventinį laikotarpį Klaipėdos universitetinės ligoninės skyriuose tvyrojo šv. Kalėdų dvasia. Ligoninės darbuotojai, pasitelkdami savo kūrybingumą, išmonę ir kupini gražiausių metų švenčių įkvepiančio laukimo, buvo išdabinę skyrius kalėdiniais papuošimais. Juos įvertinusi ligoninės administracijos komisija išrinko ir apdovanojo skyrius, kurie sukūrė gražiausią bei orginaliausią šventinę aplinką. 

Pirmąją vietą pelnė Insultų skyrius, antrąją – Reanimacijos ir intensyvios terapijos skyrius, trečiąją – Gimdymo skyrius, ketvirtąją - Ambulatorinis konsultacinis skyrius Nr. 3 (registratūra) ir penktąją – Akių ligų skyrius. Gražiausios ir originaliausios skyrių puošybos konkursas – ilgametė ligoninės tradicija.

„Skyrių puošyba – mums didelė šventė. Gvildename idėjas, kaip gražiau, originaliau pasipuošti ligoninės aplinką. Komandiškai ir sutelktai kiekvienas atiduodame dalelę savęs, savo širdies. Tai graži tradicija, kasmet suspindinti jaukiu švenčių laukimu. Žinoma, dėl pandemijos – puošiamės kukliau, tačiau labai nuoširdžiai. Drauge sukurtas šventinis grožis: lempučių girliandos apsivijusios eglutes, vainikai, nykštukai ir kitos kalėdinės dekoracijos džiugino mūsų ir mūsų pacientų širdis“, - su šypsenomis veiduose kalbėjo skyrių darbuotojai.

Papuošimų nuotraukas  rasite čia: https://www.facebook.com/vsiklaipedosuniversitetineligonine/photos/pcb.553083253154982/553081653155142/

Atgal