VšĮ Klaipėdos universitetinė ligoninė priimtų dirbti gydytoją neurologą, akių ligų gydytoją, odos ir venerinių ligų gydytoją. Telefonas pasiteiravimui 8 46 396502.

Prenumeruokite

Naujienos
KAIP NUO LIGŲ IR STRESO APSAUGOTI TUOS, KURIE RŪPINASI SERGANČIAISIAIS?
2018-06-01

Kaip išvengti labiausiai paplitusių darbuotojų sveikatos ir saugos pavojų: skeleto – raumenų sistemos sutrikimų (SRSS) ir psichosocialinės rizikos bei streso darbe (PSRSD)? Apie tai buvo diskutuojama gegužės 23 ir 24 dienomis Vilniuje vykusioje tarptautinėje mokslinėje – praktinėje konferencijoje „Sveikame kūne – sveika siela. Rūpinkimės tais, kurie rūpinasi mumis“.

plačiau KLAIPĖDOS UNIVERSITETINĖS LIGONINĖS PACIENTŲ PASITENKINIMAS SVEIKATOS PRIEŽIŪROS PASLAUGOMIS
2018-05-31

Klaipėdos universitetinėje ligoninėje didelis dėmesys skiriamas pacientų pasitenkinimo paslaugomis stebėsenai, pacientų nuomonės, sveikatos priežiūros vertinimo tyrimams. Tyrimų duomenys parodo, kad Klaipėdos universitetinėje ligoninėje teikiama sveikatos priežiūra absoliučiai daugumai pacientų yra tinkama ir ne tik atitinka jų lūkesčius, bet beveik pusei jų lūkesčiai yra viršijami. 2017 metais medikams raštu padėkojo virš 3800 pacientų

plačiau Skelbiamas konkursas vyriausiojo gydytojo pareigoms eiti
2018-05-24

2018 m. gegužės 24 d. Klaipėdos miesto savivaldybė skelbia konkursą VšĮ Klaipėdos universitetinės ligoninės vyriausiojo gydytojo pareigoms eiti. Konkurso data - 2018 m. birželio 11 d. Išsamesnė informacija pagrindiniame skelbime www.klaipeda.lt skiltyje Gyventojui/Karjera.

plačiau